Aktualności - Zaproszenie na mecz KPR Autoinwest Żukowo - dzień z piłką ręczną - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zaproszenie na mecz KPR Autoinwest Żukowo - dzień z piłką ręczną

31 marca 2023

Klub Piłki Ręcznej Żukowo Sp.zo.o. serdecznie zaprasza na mecz o Mistrzostwo Ligi Centralnej Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy: KPR Autoinwest Żukowo a Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź, który odbędzie się w sobotę 1 kwietnia 2023 roku ogodzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie ul. Armii Krajowej 2E.

Do naszej hali zapraszamy już od samego rana. Dzień 1 kwietnia to dla nas nie PRIMA APRILIS, tylko prawdziwe ŚWIĘTO PIŁKI RĘCZNEJ. Od piątku w Żukowie, po raz pierwszy w historii klubu, drużyna chłopców GKS Żukowo (nasi następcy), będzie walczyła w 1/16 Pucharu ZPRP Młodzików.

W turnieju biorą udział drużyny z Kielc, Bydgoszczy, Świebodzina oraz gospodarze. W piątek GKS Żukowo zaprezentuje się o godz. 17.30, w sobotę o godz.12.30 a w niedzielę o godz. 12.00.

Po emocjach turnieju młodzieżowego, w sobotę 1 kwietnia, w kolejnym meczu ligowym wystąpią nasze panie. Mecz II Ligi Kobiet pomiędzy SPR GKS PG Żukowo - MKS Słupia Słupsk rozpocznie się o godz. 14.30. Zapowiada się wspaniały dzień z piłką ręczną.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze.

Tekst i foto: KPR Żukowo


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2023-03-31)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij