Aktualności - UKS Banino i ze świetnymi wynikami w piłce ręcznej - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

UKS Banino i ze świetnymi wynikami w piłce ręcznej

24 marca 2023

Młodzi szczypiorniści UKS Banino ze świetnej strony zaprezentowali się podczas rozgrywek w piłkę ręczną. Ten tydzień w banińskiej szkole upłynął pod znakiem sportu.

W środę chłopcy rocznik 2010 zajęli 3 miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej. Dzień później ich starsi koledzy z rocznika 2008 uplasowali się na drugim miejscu w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej! Tym razem lepsi okazali się młodzi szczypiorniści z SP nr 33 w Gdańsku.

Warto również dodać, że kilka dni wcześniej, w Czersku dziewczęta z UKS Banino rocz. 2010 zdobyły I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w rozgrywkach SZS!

Podobnym sukcesem mogą pochwalić się uczniowie VIII klasy sportowej z SP1 w Żukowie, jednocześnie zawodnicy GKS Żukowo, którzy zdobyli Mistrzostwo Pomorskiej Ligi Wojewódzkiej - to pierwszy taki sukces w historii tej szkoły.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-03-24)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij