Inwestycje - Nowe nawierzchnie asfaltowe w Gminie Żukowo - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Nowe nawierzchnie asfaltowe w Gminie Żukowo

13 marca 2024

Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Żukowo! W ostatnich dniach powstają nowe nawierzchnie asfaltowe, które poprawią komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Od dziś 13 marca do piątku 15 marca prowadzone są prace nad wykonaniem nawierzchni asfaltowej na ul. Spacerowej w Tuchomiu. Trasa ma 5 metrów szerokości i 1274 metry długości. Koszt zadania to 1.512.932,78 zł, z czego 882.500,00 zł pochodzi z dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W poniedziałek 11 marca z kolei wykonano nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 metrów i 300 metrów długości na ul. Głębokiej w Borkowie. Koszt zadania to 470.000,00 zł. 

Inwestycje drogowe są jednym z priorytetów Gminy Żukowo. Drogi asfaltowe to nie tylko większy komfort jazdy, ale także mniejsze uciążliwości związane z hałasem i kurzem. W najbliższych latach planowane jest wybudowanie i modernizacja kolejnych ciągów komunikacyjnych, co z pewnością poprawi jakość życia mieszkańców.


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2024-03-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij